TO WŁAŚNIE MY!

O NAS

Zespół Forklore składa się z pasjonatów podróży i jedzenia. Te dwa aspekty są głównym motywem ich licznych wypraw. Przechodząc wiele kilometrów z ciężkim plecakiem, zdecydowali się, iż nadszedł czas na Polskę. Doświadczając udziału na zajęciach kulinarnych w wielu zakątkach świata nie tylko jako uczestnicy, ale również będąc prawą ręką szefa kuchni, pragną z całego serca zaprosić teraz do stołu, na prawdziwą polską ucztę! Forklore jest młodym zespołem, który patrzy na świat kulinarny ze świeżym spojrzeniem, doceniając jednocześnie kunszt i tradycję oraz światowy wpływ na współczesną kuchnię. Wspólne gotowanie w profesjonalnych pracowniach gastronomicznych, jak i w plenerze na łonie natury, stanie się wyjątkowym doświadczeniem. Połączenie tradycyjnego zwiedzania turystycznych miejsc, jak i tych zlokalizowanych poza głównym szlakiem w towarzystwie regionalnych specjałów, sprawią, że Twój apetyt na Polskę będzie jeszcze większy! A my postaramy się go zaspokoić. Główną wartością podróży z Forklore jest AUTENTYCZNOŚĆ. Odkrycie prawdziwego polskiego smaku jest gwarancją przeżycia niezapomnianej przygody.

Nasz zespół

Marta

Marta jest obywatelką świata. Podróżowanie to jej drugie imię. W swej walizce ma już wiele przejechanych kilometrów, a w paszporcie stempli. Miłość do życia w ciągłym ruchu i poszukiwaniu nowych smaków odnalazła w zespole Forklore! 

Swym uśmiechem i poczuciem humoru wzbogaci każdy moment wyprawy. Lepszej towarzyszki do pokonywania pieszych szlaków oraz smakowania tradycyjnych pierogów – trudno znaleźć. 

Dodatkowo jest najbardziej słodką członkinią, gdyż dzień bez polskiej, tradycyjnej drożdżówki jest dniem straconym!

Z zawodu logistyk, z pasji podróżnik, z miłości cukiernik. Czyż można coś jeszcze dodać?

Marta

Marta jest obywatelką świata. Podróżowanie to Jej drugie imię. W swej walizce ma już wiele przejechanych kilometrów, a w paszporcie stempli! Miłość do życia w ciągłym ruchu i poszukiwaniu nowych smaków odnalazła w zespole Forklore!

Swym uśmiechem i  poczuciem humoru wzbogaci każdy moment wyprawy. Lepszej  towarzyszki do pokonywania pieszych szlaków oraz smakowania tradycyjnych pierogów – trudno znaleźć.

Dodatkowo jest najbardziej słodką członkinią, gdyż dzień
bez polskiej, tradycyjnej drożdżówki jest dniem straconym!

Z zawodu logistyk, z pasji podróżnik, z miłości cukiernik, czyż można coś jeszcze dodać?

Michał

Męska część naszego zespołu. Prawdziwy smakosz, doceniający bogaty świat przypraw, jakość świeżych produktów i indywidualizm w gotowaniu. 

Będąc logistykiem Forklore, możesz być pewien, że dzień będzie pełen wrażeń, satysfakcjonując każdego miłośnika jedzenia oraz poszukiwacza przygód. Wychowany na domowej, tradycyjnej kuchni, zawsze jako wzór najlepszego szefa kuchni stawia Mamę, bo nigdy nie jest tak jak u Mamy! 

I tak… jeśli zauważyliście na zdjęciu podobny szeroki uśmiech, to macie rację – Marta z Michałem są rodzeństwem, najlepszą kombinacją wyjątkowego poczucia humoru i smaku. A jeśli uśmiechniecie się i do nich, to na pewno poczęstują najlepszym sernikiem swojej Mamy! 😉

Michał

Męska część naszego zespołu. Prawdziwy smakosz, doceniający bogaty świat przypraw, jakość świeżych produktów i indywidualizm w gotowaniu.

Będąc logistykiem Forkloru, możesz być pewien, że dzień będzie pełen wrażeń, satysfakcjonując każdego miłośnika jedzenia oraz poszukiwacza przygód. Wychowany na domowej, tradycyjnej kuchni, zawsze jako wzór najlepszego szefa kuchni stawia Mamę, bo nigdy nie jest tak jak u Mamy!

I tak… jeśli zauważyliście na zdjęciu podobny szeroki uśmiech, to macie rację – Marta z Michałem są rodzeństwem, najlepszą kombinacją wyjątkowego poczucia humoru i smaku. A jeśli uśmiechniecie się i do nich, to na pewno poczęstują najlepszym sernikiem swojej Mamy!

Paulina

Paulina ma jedną zasadę, życie jest za krótkie, żeby stać w jednym miejscu i nie próbować nowych smaków. Podróżując, jedzenie jest zawsze na pierwszym miejscu. 

Czyż prawdziwy smak i historia danego miejsca nie jest ukryta w recepturze przekazywanej z pokolenia na pokolenie? 

Gotując, gotuje całą sobą, mąkę można odnaleźć w każdym zakątku kuchni. A będąc rodowitą Poznanianką, pokaże Ci miejsca, które trudno odnaleźć w przewodniku. 

Razem z zespołem Forklore zadba o Twój wyjątkowo spędzony czas na szlaku i przy stole.

Paulina

Paulina ma jedną zasadę, życie jest za krótkie, żeby stać w jednym miejscu i nie próbować nowych smaków. Podróżując, jedzenie jest zawsze na pierwszym miejscu.

Czyż prawdziwy smak i historia danego miejsca nie jest ukryta w recepturze przekazywanej z pokolenia na pokolenie? Gotując, gotuje całą sobą, mąkę można odnaleźć w każdym zakątku kuchni. A będąc rodowitą Poznanianką, pokaże Ci miejsca, które trudno odnaleźć w przewodniku.

Razem z zespołem Forklore zadba o Twój wyjątkowo spędzony czas na szlaku i przy stole.