WARSZTATY KULINARNE

Poznaj tajniki polskiej kuchni na naszych warsztatach!

Zapraszamy do kuchni z Forklore!

Czy istnieje lepszy pomysł na naukę gotowania i odkrywanie polskich smaków, niż poprzez wspólną zabawę w gronie najbliższych? Domowa atmosfera, praktyczna wiedza i poezja smaków – nasz najlepszy przepis na udany dzień!

Wiadomo, nikt nie gotuje tak dobrze jak mama. Zwłaszcza polska mama! A gdyby tak podszkolić swoje zdolności kulinarne pod okiem profesjonalisty i opracować do perfekcji tradycyjne polskie receptury? Warsztaty kulinarne z Forklore sprawdzą się tutaj idealnie!

Zapraszamy na warsztaty gotowania grupy przyjaciół, firmy, ale także i indywidualne osoby, kochające gotować i smakować!

Zajęcia odbywają się w przestronnej, wyposażonej kuchni warsztatowej, gdzie w towarzystwie profesjonalnych szefów kuchni poznamy tajniki polskich smaków, przykładając zawsze uwagę na jakość lokalnych produktów oraz przepisy, które harmonijnie łączą tradycję z nutą nowoczesności.

Warsztaty trwają od 3 do 5 godzin – w zależności od uzgodnionego menu. Podczas zajęć przygotujemy kilka tradycyjnych dań kuchni polskiej, a gotowanie zakończymy wspólną, zasłużoną biesiadą przy stole, gdzie w rodzinnej atmosferze oddamy się eksplozji smaków.

Nasza oferta jest idealna dla firm, dbających o integrację swoich pracowników, gdyż nic tak nie zbliża jak zgodna współpraca przy gotowaniu!

Gotowy, aby wejść do kuchni z Forklore?

Czekamy na Twoje sugestie, aby zaplanować spersonalizowane wydarzenie specjalnie dla Ciebie! 

Skontaktuj się z nami lub wypełnij poniższy formularz:

reCAPTCHA

Cennik

Sprawdź naszą ofertę!

WARSZTATY KULINARNE
od 249 zł/os.
  • Prowadzenie przez profesjonalnego szefa kuchni
  • Kilkudaniowy obiad z deserem
  • Katalog z przepisami wykorzystanymi podczas warsztatów
  • Nielimitowane napoje /kawa, herbata, sok, woda/
  • Obsługa kelnerska

Przeczytaj więcej o naszych zorganizowanych warsztatach kulinarnych: