DEGUSTACJA REGIONALNYCH ALKOHOLI

Podróż przez lokalne smaki piwa, wina, nalewki i miodu pitnego!

Odkryj zaskakujący świat polskich alkoholi!

Czy wiesz, że Polska jest producentem wysokiej jakości wina, docenianego przez licznych koneserów i znawców? A polski rynek kraftowych piw, nigdy nie był tak rozwinięty jak obecnie? Polska może pochwalić się nie tylko wódką, znaną na całym świecie, ale i również nalewkami o najróżniejszych smakach, czy miodami pitnymi. A zatem... na zdrowie!

Nasza oferta zawiera następujące warianty degustacyjne:

Degustacja kraftowego piwa – miłośnikom piwa
proponujemy degustację pięciu lokalnych browarów, prowadzoną przez pełnego pasji piwowara, który podzieli się swoją wiedzą i miłością do chmielowego trunku.

Degustacja polskiego wina – polskie wina zdobywają coraz więcej fanów, a koneserzy tego trunku podkreślają wyjątkowy smak wydobyty z polskich winogron.

Podczas degustacji porównamy i ocenimy pięć rodzajów wyjątkowego polskiego wina, przeprowadzając sensoryczną analizę – oceniając jego kolor, smak i aromat, a wszystko
to pod okiem profesjonalnego sommeliera.

Degustacja nalewek i miodu pitnego – z nami odkryjesz ich zaskakujące wersje smakowe i walory zdrowotne! Będziesz miał okazję skosztować pięciu rodzajów nalewek i miodów pitych stworzonych z lokalnie rosnących owocówzgodnie z unikalną recepturą.

 

Jak alkohol, to i coś na ząb! Każdej degustacji będą towarzyszyć ‘polskie tapasy’, doskonale korespondujące z wybranym alkoholem. Nie zabraknie lokalnie produkowanych serów, wędlin, czy domowych pikli. Zadbamy o Twoje kubki smakowe i wyjątkowy czas spędzony z Forklore!

Na zdrowie!

Czekamy na Twoje sugestie, aby zaplanować spersonalizowane wydarzenie specjalnie dla Ciebie! 

Skontaktuj się z nami lub wypełnij poniższy formularz:

reCAPTCHA

Cennik

Sprawdź naszą ofertę!

DEGUSTACJA REGIONALNEGO ALKOHOLU
od 99 zł/os.
  • Profesjonalne prowadzenie degustacji przez specjalistów z danej dziedziny
  • 5 propozycji degustacyjnych piwa/wina/nalewki i miodu pitnego
  • Talerz 'polskich tapasów'
  • Dawka wyjątkowej wiedzy

Przeczytaj więcej o naszych zorganizowanych degustacjach: